چرا اوج فراز بیهق؟
 • استفاده از تكنسين هاي با تجربه
 • بكارگيري تجربيات چندين ساله در تعميرات و خدمات پس از فروش
 • خدمات حرفه اي و پيوسته با نرم افزار هاي مديريتي سرويس و نگهداري
 • هماهنگي هاي لازم با مديران ساختمان و آموزشهاي اوليه ‌پيرامون سرويس
 • ارائه آموزش تكنيكهاي در حال كار با شركت با متد روز و استاندارد هاي روز
 • ارائه خدمات 24 ساعته به هتل آپارتمانها و برجهاي مسكوني
 • هدفمند سازي سرويس در جهت ارائه مشتري مدار
اطلاعات تماس:
 • آدرس:مشهد، بلوار ملک آباد، ملک آباد 7،
  خیابان فرهاد 24، ساختمان هنر، طبقه اول،
  واحد 11
 • شماره تماس: 09156206306
 • ایمیل: infoowjlift.com

قیمت آسانسور در سال 98

قیمت آسانسور در سال 98

قیمت انواع آسانسورهای شرکت فنی و مهندسی اوج فراز بیهق در سال 98 با توجه به افزایش بی سابقه قیمت ارز نسبت به سال گذشته افزایش داشته و با توجه به قیمت روز ارز این قیمتها متغییر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت روز آسانسور با ما تماس گرفته تا ضمن بهره گیری از مشاوره، در انتخاب آسانسور از آخرین قیمتهای آن با خبر باشید.

                                                                   051-3103 و 09156206306

آسانسورها دارای مدلهای مختلفی هستند که هرکدام قیمتی متفاوت دارند. عواملی که بر روی قیمت آسانسور تاثیر میگذارند شامل: نوع آسانسور، قطعات آسانسور، ظرفیت آسانسور و عمر ساختمان می باشد.

انواع قیمت آسانسور:
هزینه ساخت و راه اندازی آسانسور براساس مشخصات فنی شامل: سرعت، ظرفیت، طول مسیر، حرکت آسانسور، موتور آسانسور، نوع کاربری مورد محاسبه قرار می گیرند

قیمت آسانسور هیدرولیکی:
قیمت آسانسورهای هیدرولیکی به دلیل ساختار و عملکردش گرانتر از بقیه مدلها می باشد.

قیمت آسانسور خانگی:
قیمت این آسانسور تحت تاثیر عواملی چون: نوع کابین، جنس کابی، ابعاد، ظرفیت قابل تحمل کابین، نوع و قدرت موتور، ارتفاع کار، محل نصب آسانسور و .... متغییر می باشد.
چنانچه نیازمند نصب این مدل آسانسور برای منزل خود هستید میتوانید با تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید تا از قیمتهای دقیق این دستگاه مطلع شوید.

 • قیمت آسانسور شیشه ای:
  آسانسورهای شیشه ای مدلهای مختلفی دارند مانند آسانسور شیشه ای گرد، شیشه ای مدل مربع ای؛ که با توجه به مدل آن قیمت نیز متفاوت می باشد. از جمله عوامل تاثیرگذار دیگر بر روی قیمت این نوع از آسانسورها؛ درب آسانسور شیشه ای و ابعاد آسانسور شیشه ای می باشد.

  قیمت نصب آسانسور:
  معمولا برای خانه و برج های مسکونی از آسانسورهای  هیدرولیکی و کششی استفاده می کنند. علت محبوب بودن آسانسور هیدرولیکی نسبت به کششی سر و صدای کمتر آنهاست .قیمت نصب آسانسور در ساختمانهای جدید به دلیل ساختاری که دارند قیمت نصب کمتر از ساختمانهای قدیمی می باشد. 

  عواملی که بر روی قیمت نصب آسانسور تاثیر میگذارد شامل:
  نوع آسانسور، نوع ساختمان، مراحل نصب آسانسور می باشد.

  برخی از قطعات آسانسور که می توانند در تعیین قیمت نهایی کار تاثیر گذار باشند شامل:

شركت فنـي مهندسـي اوج فـراز بيـهق با مجوز طراحي و مونتاژ از وزارت صنايع و معادن، عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی مشهد، عضو رسمی اتحادیه برق، الکترونیک و آسانسور مشهد، آمادگی ارائه خدمات مشاوره، فروش موتور های آسانسور گیربکس، موتور آسانسور ساسی ایتالیا، موتور آسانسور ایتال، سیکور ایتالیا، موتور جم، موتور MR13 ایرانی و سایر قطعات آسانسور : ریل آسانسور، کابین آسانسور، تابلو فرمان آسانسور با مناسب ترین قیمت می باشد.

همچنین، این شرکت به عنوان نماینده رسمی خدمات فروش، نصب، سرویس و نگه داری پک های آسانسور و پله برقی دو برند معتبر METRON آلمان و DELSO چین (با تکنولوژی آلمان) را ارائه می‌دهد. 

اوج فراز... فراتر از امنیت ...  با ما تماس بگیرید...

اینستاگرامwww.Instagram.com/owjlift
تلگرام: www.telegram.me/owjlift
فیس بوک: www.facebook.com/owjlift

yCksIqYHMaouRji

1398/10/10

EaMexDLwdG

kGdTjZchmrviuxN

1398/10/10

BCSOYtNafPi

مطالب دیگر


حوادث آسانسور
1398/02/18

امروزه با توجه به بلند مرتبه سازی در شهرها، آسانسور به وسیله ای پر استفاده در زندگی های امروزه مبدل گشته است. وسیله ای که باعث سهولت رفت وآمد به طبقات، صرفه جویی در زمان می شود. اما این وسیله کارآمد ن...


ادامه نوشته


حبس هولناک سر کارگر بین کابین آسانسور و دیوار
1397/08/14

سر یک کارگر بین دیوار و کابین آسانسور به شیوه‌ای خطرناک محبوس شد.ساعت 9:10 صبح امروز حادثه حبس کارگر در آسانسور در خیابان فردوسی، بالاتر از خیابان سرهنگ سخایی، نبش کوچه بانک ملی به سامانه 125 اعلا...


ادامه نوشته


بازدید اوج فراز از نمایشگاه تخصصی آسانسور تهران 1397
1397/05/02

تصاویری از بازدید از نمایشگاه و دیدار با تولیدکنندگان و واردکنندگان برجسته صنعت آسانسور ایران


ادامه نوشته


آسانسور استاندارد
1398/02/12

استاندارد آسانسور را تنها با ارسال یک پیامک ارزیابی کنید!هر شهروند می تواند با ارسال یک پیامک حاوی شناسه ملی 10 رقمی آسانسور به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ از اطلاعتی مانند شرکت نصب کننده آسانسور، نام شرکت بازرسی...


ادامه نوشته


قیمت آسانسور 6 نفره
1397/07/08

جهت استعلام قیمت آسانسور با ظرفیت 6 نفر به صفحه استعلام قیمت آنلاین آسانسور گیربکس مراجه کنید. قیمت های بروز 8 مهر با تجهیزات:ریل کشش سرد چینموتور گیربکس الکو موتور 6.1 ایتال موتور مونتاناری 5.5 کیلوو...


ادامه نوشته