چرا اوج فراز بیهق؟
 • استفاده از تكنسين هاي با تجربه
 • بكارگيري تجربيات چندين ساله در تعميرات و خدمات پس از فروش
 • خدمات حرفه اي و پيوسته با نرم افزار هاي مديريتي سرويس و نگهداري
 • هماهنگي هاي لازم با مديران ساختمان و آموزشهاي اوليه ‌پيرامون سرويس
 • ارائه آموزش تكنيكهاي در حال كار با شركت با متد روز و استاندارد هاي روز
 • ارائه خدمات 24 ساعته به هتل آپارتمانها و برجهاي مسكوني
 • هدفمند سازي سرويس در جهت ارائه مشتري مدار
اطلاعات تماس:
 • آدرس:مشهد، بلوار ملک آباد، ملک آباد 7،
  خیابان فرهاد 24، ساختمان هنر، طبقه اول،
  واحد 11
 • شماره تماس: 09156206306
 • ایمیل: infoowjlift.com

بیمه آسانسور

امروزه کمتر مکان عمومی و یا شخصی وجود دارد که دارای آسانسور نباشد. آسانسور که در گذشته فقط در برج های گران قیمت و ساختمان های بلند نصب می شود، اما در قرن بیست و یکم در ایستگاه های مترو، پل عابر پیاده و در هر ساختمان مسکونی و تجاری بالای نصب آسانسور رایج می باشد.
عدم رعایت اصول ایمنی در آسانسورها، انجام ندادن سرویس  ماهیانه و استفاده نادرست از آسانسور هر ساله موجب بروز حوادث جانی و مالی متعددی می گردد. بیمه آسانسور بدون شک بهترین راه برای به حداقل رساندن خسارات و آسیب های است که امکان دارد در آسانسور اتفاق بیوفتد.

بیمه آسانسور مسافران و بار (یا کالای) داخل آسانسور را تحت پوشش قرار می دهد. از آنجایی که بیمه آسانسور یک نوع از بیمه های مسئولیت است به نام بیمه مسئولیت آسانسور نیز شناخته می شود.

در زمان اخذ استاندارد آسانسور، عقد قرارداد بیمه مسئولیت مدنی با یک شرکت معتبر بیمه اجباری می باشد. اما زمانی که بیمه نامه اولیه به اتمام برسد (پس از یک سال)، اخذ بیمه نامه آسانسور جهت سال بعد بر عهده مالک و یا مدیر ساختمان خواهد بود. شرکت های سرویس و نگهدار آسانسور نیز ملزم به چک و یادآوری این موضوع هستند زیرا در صورت بروز هرگونه حادثه و نداشتن بیمه آسانسور، مسئولیت حادثه و جبران خسارت بر عهده مالک، مدیر ساختمان  است.


بیمه آسانسور برای چه مراکزی مناسب است؟

از آنجایی که معمولا در تمامی ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی از آسانسور مسافربر استفاده می شود؛ بهتر است تمامی آسانسورها بیمه نامه آسانسور را داشته باشند. به عنوان مثال اگر در ساختمانی هم از آسانسور باربر و آسانسور مسافربر به صورت جداگانه استفاده می شود بهتر است بیمه آسانسور برای هر کدام از آسانسورها بر اساس نوع و مشخصات همان آسانسور گرفته شود.

پوشش بیمه آسانسور:

خرید بیمه آسانسور اجباری نیست ولی نداشتن آن موجب مشکلات بسیار و جبران ناپذیری خواهد شد. سه پوشش اصلی بیمه شامل:

 1. هزینه پزشکی
 2. غرامت فوت و نقص عضو
 3. پوشش خسارت مالی برای آسانسور باربر

در آسانسورهای باربر به هیچ عنوان افراد تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. و در آسانسور های مسافربر دیه به تعداد افراد مجاز با توجه به ظرفیت آسانسور تعلق می گیرد.هزینه بیمه آسانسور چگونه محاسبه می شود؟

استعلام هزینه بیمه آسانسور بر اساس چند فاکتور زیر محاسبه می شود:

 • نوع کاربری آسانسور(آسانسور نفربر، حمل بار، حمل بار و نفربر)
 • ظرفیت آسانسور بیمه شده
 • تعداد طبقات توقف
 • سن آسانسور
 • مدل درب آسانسور(اگر آسانسور دارای درب داخل اتاقک نباشد حق بیمه مشمول 5 درصد اضافه نرخ می شود)


شرکت بازرگانی اوج فراز بیهق با سالها تجربه و تخصص در زمینه سرویس و نگهداری انواع آسانسور خانگی و صنعتی در خدمت شما مشتریان گران قدر می باشد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس و نگهداری آسانسور با ما در تماس باشید.

مطالب دیگر


تعمیر آسانسورهای قدیمی و بازسازی کابین آسانسور
1397/05/15

با توجه به قدمت حضور آسانسور در ایران، خدمات تعمیرات آسانسورهای قدیمی و تغییر تزئینات کابین  در بسیاری از ساختمان ها و مراکز مجهز به آسانسور که به چند دهه هم می رسد، کاملا طبیعی می باشد. به این ص...


ادامه نوشته


تعیین محل بادبند
1397/06/25

بادبندها اعضای کششی و فشاری برای مقابله با نیروهایجانبی (باد، زلزله )هستند و مانع کج شدن اسکلت ساختمان در هنگام اعمال نیروی جانبی می گردندچکیده الزامات راه پله و آسانسور در پروژه های ساختمان های مسکون...


ادامه نوشته


محاسبه ظرفیت کابین آسانسور براساس مساحت کابین
1397/05/29

تعیین ظرفیت استاندارد کابین آسانسور بر اساس حداکثر و حداقل مساحت >> گالری کابین های تمام استیل لوکس


ادامه نوشته


مقررات ایمنی نصب آسانسورهای هیدرولیکی
1397/06/24

در واقع هدف از تدوين اين استاندارد تعيين مقررات ايمنی نصب  آسانسورهاي هيدروليكی جديد كه بصورت دائمی نصب شده اند، است .  برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله "مزایا و معایب آسانسور هیدرولیک...


ادامه نوشته


سیم بکسل آسانسور
1398/02/26

در آسانسور های کششی مهمترین نقش کشش را سیم بکسل ها ایفا می نمایند، پولی (فلکه) موتور آسانسور دو وظیفه دارد، وظیفه اول آن بعنوان نیروی محرکه نقش جابجایی سیستم و حرکت آسانسور را برعهده داشته و وظیفه دوم...


ادامه نوشته